Zarada na netu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neteller (najbolji izbor za nas Balkance) account i kako ga verifikovati?

Go down

Neteller (najbolji izbor za nas Balkance) account i kako ga verifikovati? Empty Neteller (najbolji izbor za nas Balkance) account i kako ga verifikovati?

Post  Administrator Sun Mar 23, 2014 7:51 pm

Sto se tice netellera, imate moju preporuku jer je ovo banka koja je trenutno definitivno najpovoljnija i najbolji izbor za nas Balkance, neteller je banka koju podrzavaju samo ozbiljni PTC sajtovi i ne mozete ga naci na onim prolaznim sajtovima koji se gase posle mesec-dva dana. Kada je u pitanju dodavanje novca na neteller mozete to uciniti preko raznih kartica ili bankovnih racuna i slicno, imate spisak na njihovom sajtu. Kada je u pitanju povlacenje novca, to mozete ucini tako sto cete povuci novac na svoj racun u vasoj banci, mozete zatraziti ček preko njih s kojim odete u banku i podignete novac a po meni najbolji nacin je porucivanje njihove mastercard kartice koja vam dolazi na kucnu adresu u roku od 7-21 dan i koja kosta 13$, s njom mozete podizati svoj novac na svakom bankomatu u zemlji i inostranstvu na kom postoji oznaka "mastercard", mozete placati u svakoj prodavnici u kojoj primaju mastercard kartice ali i kupovati preko interneta preko raznih sajtova koje opet ponavljam prihvataju mastercard  Smile  Da bi imali vise mogucnosti pri transakcijama pozeljno bi bilo da verifikujete vas neteller racun, a verifikacija je vrlo jednostavna i obavlja se tako sto slikate/skenirate obe strane vazece licne karte, pasosa i slicno gde se osim vasih podataka nalazi i vasa slika, nakon sto posaljete slike neteller vam u roku od 5 radnih dana (meni licno su za 24h) verifikuje racun i to je to, nakon toga mozete dodavati, primati, placati, slati novac itd.

NAPOMENA: Neteller account mozemo koristiti svi mi sa Balkana, ali sto se tice porucivanja njihove kartice na njihovoj strani ima spisak zemalja u kojima se ona moze koristiti i ne moze svuda ni u svetu ali ni u svim nasim Ex-Yu zemljama...

Pozdrav Smile

Administrator
Admin

Posts : 14
Join date : 2009-05-04
Age : 33
Location : Novi Pazar

https://zaradananetu.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum