Zarada na netu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum ponovo aktivan!!!! :)

Go down

Forum ponovo aktivan!!!! :) Empty Forum ponovo aktivan!!!! :)

Post  Administrator Sun Mar 23, 2014 9:00 pm

Posle nekoliko godina neaktivnosti i odsustva ovaj forum a i ja smo ponovo aktivni. 2009 godine sam batalio ovaj vid u neku ruku biznisa i zaradjivanja novca iz razloga sto sam imao obaveza i morao sam da prekinem sve ovo, ali sam sada ponovo sa vama da uz moju pomoc i savete probamo da dodjemo do nesto novca, ne obecavam vam hiljade dolara mesecno jer je tako nesto nemoguce bez velikih ulaganja ali mogu vam obecati da cete doci do novca koji moze:

Popuniti rupe u nasim budzetima, platiti racune, novi telefon, novac koji mozemo iskoristiti za kupovinu garderobe, a ko je malo vise aktivan i uz malo svog ulaganja moze godisnje zaradjivati sasvim pristojno i da za sebe obezbedi jedno (za nase uslove) sasvim dobro, pristojno letovanje i dzeparac, ali i stosta drugo sto nisam naveo Smile

Podelite ovaj forum i predlozite svima onima koji su zainteresovani da zarade nesto novca dodatno uz minimalno dnevno ulaganje svog vremena  Smile Pozdrav i uzivajte Smile

Administrator
Admin

Posts : 14
Join date : 2009-05-04
Age : 33
Location : Novi Pazar

https://zaradananetu.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum